slogan

Nieuws

#Nieuws

Diploma Uitreiking 2019

Afgelopen dinsdag 2 juli was het zover. Na 5 of 6 jaar onderwijs ontvingen 52 leerlingen van Lyceum Kralingen hun diploma in bijzijn van familie en vrienden. Tijdens deze feestelijke gebeurtenis in het Hofpleintheater werden de examenleerlingen in het zonnetje gezet met persoonlijke speeches van hun docenten. Ook werd de kennis van leerlingen op de proef gesteld via een heuse Wizzudat-quiz.  Traditiegetrouw maakten de examendocenten ook dit jaar weer een hilarisch eindexamenfilmpje met behulp van een aantal examenleerlingen (https://www.youtube.com/watch?v=jNuWPbKOdX4&feature=youtu.be) en werd de avond afgesloten met een vals gezongen examenlied. Onder het genot van een hapje en een drankje namen wij ten slotte afscheid van onze examenkanjers.  Wij feliciteren alle geslaagden met hun diploma.

via onderstaande link is de foto’s zien van deze middag.