slogan

Nieuws

#Nieuws

Roboticus Sumo Competitie – Lyceum Kralingen

Dinsdag 5 februari hebben wij de jaarlijkse Roboticus Sumo Competitie georganiseerd. Verschillende teams uit het eerste jaar van Robotica hebben met zelfgebouwde sumo robots meegedaan aan dit toernooi. De teams hebben wekenlang gebouwd aan hun eigen sumo robots, en deze vervolgens zelf geprogrammeerd. Na 8 weken was het zover, het eindduel!

De teams hebben hard gestreden voor de eerste plaats, en uiteindelijk heeft Team RC Crocy van de dinsdaggroep gewonnen! Wij feliciteren Team RC Crocy met de eerste plaats! Team Gohan eindigde op de valreep op de tweede plaats!

 

Wij willen alle teams feliciteren die hebben meegedaan en de ouders bedanken voor hun aanwezigheid. Team RC Crocy zal worden beloond met een gouden ticket voor de eerstvolgende duel waar we aanwezig zullen zijn.

Voor foto’s, zie roboticus.nl!