slogan

Nieuws

#Nieuws

Toekomstige vrouwelijke ingenieurs?

Op 29 augustus hebben een tiental leerlingen het certificaat Oriëntatie Bèta Techniek van de stichting VHTO (expertisebureau meisjes/vrouwen en bèta techniek) ontvangen.

De dames hebben zich door eigen onderzoek verdiept in een toekomst als ingenieur in de techniek.  Zij hebben gesproken met vrouwen die als ingenieur in de petrochemische industrie, de medische sector en de maritieme wereld werken. Ook hebben ze een dag rondgekeken op een technische vervolgopleiding op HBO of universitair niveau. Tenslotte hebben zij een dag meegelopen met een vrouwelijke ingenieur in deze sectoren.

Hun oriëntatie hebben zij afgesloten met een presentatie waarin zij vertelden wat zij de afgelopen tijd te weten zijn gekomen en zij hebben in het bijzijn van hun trotse ouders het certificaat Oriëntatietraject Bèta Techniek ontvangen.